Piegāde

Piegādes maksa ir 3.50 Euro (tiek nosūtīta ar Latvijas pasta starpniecību kā sīkpaka vai arī ar velokurjeru) neatkarīgi no pasūtīto preču daudzuma.
Bezmaksas iespējams saņemt pasūtītās preces mūsu telpās Dzirnavu ielā 4, Rīgā laika posmā no 9:00 – 18:00 darbadienās. Iepriekš obligāti nepieciešams vienoties par preču izņemšanas laiku ar mūsu pārdošanas pārstāvi pa tel.26427173 vai maff@maff.lv.
NB! Lai piegādes izmaksas tiktu aprēķinātas precīzi, lūdzam pasta kodu ievadīt BEZ “LV-“.
Par piegādes iespējām ārpus Latvijas Republikas teritorijas lūdzu sazināties ar mūsu pārstāvjiem. Cena tiks aprēķināta atkarībā no piegādes izdevumiem.

Apmaksa

Apmaksa piegādes brīdī skaidrā naudā

Apmaksāt skaidrā naudā piegādes brīdī iespējams tikai izņemot preci mūsu telpās Rīgā. Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Pārdevējs izsniegs stingrās uzskaites kvīti, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Izvēloties iespēju apmaksāt rēķinu caur internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā, Jums tiks automātiski izveidots rēķins, kuru Jūs variet izprintēt vai saglabāt kā .pdf failu. Rēķins tiks arī nosūtīts Jums uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi. Veicot apmaksu, lūdzu norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA Maff bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta paadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Instrukcija pirkumiem

1. solis - Izvēlies produktu

Sadaļā “Produkti” apskati ausaiņus, kuri tevi interesē visvairāk. Katra ausaiņa attēlu vari apskatīt tuvāk, spiežot uz ausaiņa bildītes.

2. solis - Pievieno izvēlētās preces grozam

Lai pievienotu ausaini pirkuma grozam, sākumā klikšķini uz tā attēla, bet pēc tam labajā pusē spied pogu “Pievienot”. Ja vēlies iegādāties divus vai vairāk vienādus ausainus, pirms spied pogu “Pievienot”, ieraksti lodziņā vēlamo skaitu.

Labajā apakšējā stūrī tev parādīsies iepirkuma groza attēls, kā arī tas, cik daudz produktus tu tam esi pievienojis.

Ja vēlies iegādāties vēl kādu produktu, spied pogu “Turpināt iepirkties”, bet ja esi gatavs noformēt pasūtījumu, spied pogu “Noformēt”.

3. solis - Pārbaudi pirkuma grozu

Lai pārbaudītu, kādus produktus esi pievienojis pirkuma grozam, spied uz “Atvērt iepirkuma grozu” zem groza attēla. Šajā sadaļā tu vari koriģēt izvēlēto preču daudzumus. Ja vēlies kādu preci izņemt no pirkuma groza, novieto kursoru uz nevēlamā produkta. Produkta ailes labajā augšējā stūrī parādīsies neliels krustiņš – nospied uz tā.

Ja vēlies izņemt visas preces no iepirkuma groza, spied uz “Izdzēst preces no iepirkuma groza” kreisajā apakšējā stūrī.

Lai turpinātu iepirkties, spied “Turpināt”

4. solis - Noformē pirkumu

Pirms apstiprini pasūtījumu, pārliecinies vai esi izvēlējies sev ērtāko pasūtījuma saņemšanu – tas ir norādīts zem pasūtījuma noformēšanas loga. Ja vēlies to mainīt, spied uz pogas “Mainīt”. Lai redzētu, kāds piegādes veids tev ir pieejams, norādi valsti un pilsētu, kurā vēlies saņemt pasūtījumu un šīs vietas pasta indeksu (bez “LV-“). Piegāde Rīgā ir bezmaksas, bet pārējā Latvijā piegādes izmaksas ir 3.50 Euro un piegāde tiek veikta izmantojot pasta pakalpojumus.

Lai noformētu pasūtījumu, spied “izrakstīt”. Aizpildi informāciju par sevi dotajos logos. Neaizmirsti ierakstīt savu telefona numuru, jo pirms piegādes veikšanas, mēs saskaņosim ar tevi piegādes laiku. Kad informācija ir ievadīta, spied “Turpināt”.

5. solis - Izvēlies maksāšanas veidu

Ja vēlies veikt pasītījuma apmaksu saņemot preci, izvēlies “Maksājums skaidrā naudā piegādes brīdī” (!šāda iespēja ir pieejama tikai tad, ja esi izvēlējies bezmaksas piegādi Rīgas apkārtnē), ja veiksi apmaksu ar pārskaitījumu, izvēlies “Apmaksa ar internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā”. ievadi e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums un rēķins.

 Norādi rēķina informāciju. Ja tā sakrīt ar piegādes informāciju, atzīmē “X” pie “Rēķinā norādīta adrese sakrīt ar preču piegādes adresi”.

Spied “Turpināt”

6. solis - Apstiprini pasūtījumu

Pārbaudi informāciju. Ja tā ir pareiza, spied “Pasūtīt”, bet ja ir nepieciešams veikt kādus labojumus, spied “Mainīt” pie attiecīgās sadaļas.

7. solis - Veic apmaksu

Ja izvēlējies opciju veikt apmaksu ar bankas starpniecību, apmaksā rēķinu – nepieciešamie rekvizīti atrodami pasūtījuma apstiprinājumā tavā e-pastā.

8. solis - Saņem pasītījumu

Ja izvēlējies bezmaksas preču saņemšanu mūsu telpās Rīgā, gaidiet, kad mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par preču saņemšanas laiku. Ja esi izvēlējies piegādi Rīgā vai ārpus tās, tad veic apmaksu ar bankas starpniecību un gaidi savu pirkumu pastā. Ja tev ir papildus vēlmes pasūtījuma izpildīšanā, vai arī neesi pārliecināts par tā veikšanu, raksti uz janis@maff.lv vai zvani: 26427173